Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/wako/wako-odlewnia.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5760

Realizacje

Bez względu na to, czy obsługujemy Klientów biznesowych czy też indywidualnych, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi kontrahenci byli w pełni zadowoleni z poziomu realizowanych przez nas zleceń. Działająca w Pruszkowie odlewnia aluminium Wako to przedsiębiorstwo, które w trakcie wielu lat istnienia na rynku miało zaszczyt współpracować z największymi, działającymi nie tylko w kraju, ale też za granicą firmami. Wśród prezentowanych na liście realizacji znajdują się między innymi przygotowywane na zamówienie odlewy aluminiowe, stanowiące wizytówkę obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej (na przykład Naczelnego Sądu Administracyjnego). Możemy poszczycić się również wykonaniem łopat turbiny wiatrowej dla Petrochemia Płock, elementów układów napędowych dla Impact Automotive czy też elementów elewacji obiektu TPSA Orange.
Pragniemy więc serdecznie zaprosić wszystkich przedsiębiorców lub inwestorów do współpracy. Odlewnia metali nieżelaznych Wako to zakład przemysłowy, w którym realizuje się najśmielsze projekty z wykorzystaniem surowców o wyjątkowych właściwościach użytkowych, a nierzadko – również walorach estetycznych ujawniających się dopiero po wyjęciu gotowych wyrobów z form.