Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/wako/wako-odlewnia.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5760

Modelarnia

Istotną część procesu odlewniczego stanowi modelowanie. Należy mieć bowiem na uwadze, iż model odlewniczy stanowi niejako przyrząd pomocny o określonym kształcie odlewanego przedmiotu (z pewnymi zmianami podyktowanymi uwarunkowaniami procesu). Odpowiednie jego przygotowanie pozwala osiągnąć bardzo dobre rezultaty końcowe.

Nasza modelarnia oferuje omodelowanie odlewnicze z wykorzystaniem technik komputerowych, dzięki czemu osiągamy bardzo wysoką dokładność i precyzję, a gotowe produkty w pełni odpowiadają stawianym im wymaganiom. Ponadto program komputerowy pozwala na realizację pojedynczych zamówień, jak i wykonanie całych serii. Jesteśmy w stanie wykonać omodelowanie na podstawie przygotowanej przez nas lub przekazanej przez Klienta dokumentacji technicznej, przy czym prowadzimy nadzór nad przebiegiem prac stale kontrolując postęp. Możemy dla naszych Klientów wykonać nowe omodelowanie, jak też naprawić uszkodzone lub niekompletne. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom jesteśmy w stanie podjąć się produkcji odlewów o małych, średnich i dużych wymiarach, a także o prostych i skomplikowanych kształtach. Z uwagi na swoje właściwości modelowanie w mechanice znajduje szeroki zakres zastosowań.