Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/wako/wako-odlewnia.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5760

O firmie

Działające w Pruszkowie przedsiębiorstwo WAKO s.c. to rodzinna firma z ponad trzydziestoletnią tradycją. Jej założyciele, począwszy od lat 60., zdobywali cenne doświadczenie w Polsce i za granicą, w wiodących zakładach przemysłowych, takich jak Z.M.Ursus, WSK Gorzyce ZmiN, FSO Warszawa czy też Meskan Foundry Chicago.
Dziś nasza odlewnia aluminium ma zaszczyt zaoferować swoim Klientom usługi na najwyższym poziomie – proponujemy kontrahentom możliwość realizacji zamówień na wyroby wszechstronnie wykorzystywane w różnych dziedzinach przemysłu, takie jak elementy konstrukcji, części maszyn oraz detale tworzące precyzyjne mechanizmy. Każdy wyrób, jaki odlewnia metali nieżelaznych Wako oddaje w Państwa ręce jest wykonany z pierwszej klasy surowców. Jest też w pełni zgodny wymiarowo z wytycznymi znajdującymi się w przekazanej przez Klienta dokumentacji projektu.
Wizytówką naszej firmy są: wieloletnie doświadczenie, terminowość realizacji zleceń oraz dbałość o to, aby odlewy aluminiowe trafiające w Państwa ręce w pełni zasługiwały na miano wyrobów pierwszej klasy. Potwierdzeniem profesjonalizmu naszego przedsiębiorstwa jest zdobyty w 1998 roku Warszawski Znak Jakości. Od chwili założenia firmy kładziemy nacisk na nieustanny rozwój, inwestujemy i implementujemy nowoczesne technologie oraz hołdujemy indywidualnemu podejściu do Klientów, co pozwala nam tworzyć produkty najwyższej jakości, znane na całym świecie.