Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/wako/wako-odlewnia.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5760

Toczenie

W naszej odlewni mamy również możliwość wykonania profesjonalnych usług z zakresu obróbki metali. Dzięki nowoczesnym tokarkom, które mamy w ofercie, możemy precyzyjnie wykonać rozmaite elementy w dużych ilościach.

Wykonujemy fachowe toczenie metali oraz aluminium – części obrabiane są szybko i posiadają taki kształt, jaki wynika z projektu Klienta. Z naszych usług korzystały firmy z różnych branż – m.in. tworzących wytrzymałe elementy konstrukcyjne, produkujące profesjonalne maszyny czy zajmujące się produkcją detali rozmaitych pojazdów lub urządzeń.

Metody toczenia

Toczenie jest procesem zaawansowanym, dzięki któremu element może być obrobiony na zewnątrz lub wewnątrz, zarówno w pionie, jak i w poziomie. Wyróżniamy także metody poprzeczne, wzdłużne lub kopiowe, w których innym parametrem jest wektor ruchu posuwowego. Specjalistyczne noże tokarskie wbudowane w urządzeniach, pozwalają na łatwą oraz szybką obróbkę różnego rodzaju metali, w tym np. stal specjalną, narzędziową, konstrukcyjną, nierdzewną. Dzięki nowoczesnym maszynom, obróbka aluminium wykonywana przez nas charakteryzuje się mniejszą wartością tolerancji i możliwością wykonywania nawet cienkich przedmiotów o różnych kształtach.

Nasza oferta

Oferowane toczenie aluminium i metali możemy wykonać w rozmaitych kształtach. Mogą to być m.in. wałki używane w maszynach, specjalistyczne osie, duże tuleje i mniejsze pierścienie, stożki używane w różnych narzędziach, gwinty (na stożkach lub walcach) czy kule. Elementy te znajdą zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu. Możemy wykonać skomplikowane kształty, które idealnie odwzorują podany nam projekt.

Dzięki naszemu bogatemu parkowi maszynowemu, usługi toczenia oferowane przez nas wykonywane są bardzo sprawnie, nawet w przypadku niestandardowych zamówień. Maszyny posiadają wydajne silniki, które zachowują wydajność nawet przy wysokim obciążeniu.

Proponujemy kompleksową usługę – od projektu odlewu i wykonania go, po obrobienie go poprzez toczenie, frezowanie czy wiercenie, a następnie odpowiednie lakierowanie takich elementów. Zaufaj naszemu pięćdziesięcioletniemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami.